RIPPLAED Rockfon

 on akustilise kivivilla ja ripplaesüsteemide üks juhtivaid pakkujaid. Olles omandanud ettevõtte Chicago Metallic®, pakub ROCKFON klientidele täielikku ripplaesüsteemi, milles võib ROCKFON´i kivivilla ühendada Chicago Metallicu rippsüsteemidega. ROCKFON´i laesüsteemid on kiire ja lihtne viis luua ilusaid mugavaid ruume. Lihtsalt paigaldatavad ja vastupidavad, ROCKFON´i akustilised plaadid kaitsevad müra ja tule leviku eest, andes samas konstruktiivse panuse jätkusuutlikku tulevikku.

 

       Rockfon´i moodullae sarjad:

 

         Rockfon Blanka Sari           Rockfon Sonar Sari                   Tööstuslikud                 Standard sarjad

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Galerii

Rockfon Color-all®   ja  Rockfon Color-all® Special

On turu kõige parema värvivalikuga sari, valikus on alates pärlmutter toonidest kuni kliendi vaba valikuni välja.

Eraldi seisvad akustikalahendused:

 Rockfon® Eclipse™

Valge (võimalik ka ColorAll toonides) sileda pinnaga esteetilised ilma raamita akustilised saarekesed. Kiire ja lihtne paigaldada, üheks Rockfon Eclipse eeliseks on see, et seda on võimalik paigaldada väga keerulistesse kohtadesse, kus standardse ripplae paigaldus ei pruugi õnnestuda.

Rockfon Eclipse´i sarjas on saadaval kuus standard kuju, plus on võimalik tellida ka oma vabalt valitud kujuna.

 Galerii

Galerii

Vertikaalselt rippuvad lahendused:

Vertikaalselt riputatud akustiliste plaatide sarjad on eelkõige mõeldud väga keerulistesse tingimustesse. Nt. kohtadesse, kus ripplae taga asuvatele seadmetele peab olema tagatud pidev juurdepääs, kuid samas on oluline tagada võimalikult hea akustika.

Nagu näiteks:

Mis aga ei tähenda seda, et vertikaalselt riputatud lahendusi ei võiks kasutada parema akustika saavutamiseks juba eelnevalt paigaldatud ripplagedele või disainelementidena kasutades ColorAll toone. Vertikaalne paigalduspõhimõte tagab väga suure heliisolatsiooni, mis parandab suurepäraselt ruumi akustikat.

Rockfon Contour®

on raamita vertikaalselt riputatav akustiline plaat, mis koosneb 50mm paksusest kivivilla plaadist, mille mõlemad küljed on kaetud valge mineraalfliisiga. Plaadi kõik servad on spetsiaalselt viimistletud, et tagada ohutu ja hõlp plaadi riputamine.

                                        Spetsiaalne riputussüsteem kuulub komplekti.

 Rockfon® Fibral™ Multiflex Baffle

on kolmest küljest metallraamiga vertikaalselt riputatav plaat, mis koosneb 50mm paksust kivivilla plaadist (valikus on kolm kõrgust 300, 450 ja 600mm), mille mõlemad küljed on kaetud valge mineraalfliisiga. Plaadi kolm külge on ümbritsetud metallraamiga, mille ülemises servas on kinnitused     T24 karkassi külge kinnitamiseks. Lisaks T24 karkassile on võimalik seda vajadusel riputada ka trossidega.

 Rockfon® Hygienic™ Baffle

on välja töötatud järgimaks kõige rangemaid hügieenistandardeid. Rockfon Hygienic Baffle on kolmest küljest roostevabast terasest vertikaalselt riputatav plaat, mis koosneb 50mm paksust kivivilla plaadist (valikus on kaks kõrgust 450 ja 600mm), mille esimene külg on pritstöödeldud (apelsinikoore struktuur) ja tagumine külg on kaetud valge mineraalfliisiga. Plaadi kolm külge on ümbritsetud roostevaba metallraamiga, mille ülemises servas on kinnitused T24 karkassi külge kinnitamiseks. Lisaks T24 karkassile on võimalik seda vajadusel riputada ka trossidega.

Galerii

Disainvillalagi Rockfon® Mono® Acoustic

annab võimaluse luua täiuslikud akustilised seinad ja ripplaed, Rockfon Mono pakub lahendust luua ideaalne monoliitne pinda, samal ajal omades suurepärast akustilist võimekust ja tulekaitset.

Rockfon Mono Acoustic on lahendus, millest paljud sisekujundajad on unistanud – ei ole vahet, kas Sa soovid siledaid või kumeraid pindasid, kas sa soovid valget või oma valitud värvi, samas säilitades suurepärased akustilised omadused ja pakkudes kaitset tule leviku eest.