Kontakt

Y-tunnus: 2414178-0 

VAT numero: 24141780

Toiminimi: Jussike Oy
Yritysmuoto: Osakeyhtiö
Kotipaikka: VANTAA
Yrityksen kieli: Suomi
Päätoimiala: Asuin- ja muiden rakennusten rakentaminen (41200)
Postiosoite:  Vähämuorintie 1301450 VANTAA

Arvete vastuvõtmise eeskiri

Kui ettevõtel on tehtud leping Soome E-arvete vahendajaga, siis tuleb arved meile saata:

E-arve aadress: 003724141780
E-arve vahendaja tunnus:

003723327487

(VÕI 00372332748700001)

OVT-tunnus: 003724141780

Kui kasutate Soome pankade e-arve teenust, siis kontrollige e-arve aadress ja vahendaja tunnus alloleva lingi kaudu:

http://www.apix.fi/ohje.html

Soome pankade kaudu e-arvet saates kindlasti kontrollige, et arvel oleks meie registrinumber: 2414178-0

Postiga saadetud arved tuleb saata aadressile:

JUSSIKE OY

PL 1000

00781 HELSINKI

Kui soovite arveid saata e-postiga, siis tuleb need saata e-posti aadressile:

jussike@apix.fi või lasku@jussike.eu

         Muudel viisidel saadetud arveid me EI AKTSEPTEERI

Ülal olevatele aadressidele tuleb saata vaid arveid, kõik muu post tuleb saata aadressile:

JUSSIKE OY

Vähämuorintie 13

01450 Vantaa

Finland

info@jussike.eu

Kui teil on arvete saatmise osas tehnilisi küsimusi, palun kontakteeruda meie e-arvete operaatoriga: Apix Messaging Oy, (09) 4289 1324, servicedesk@apix.fi

Eve Bork

Puh: 0400383152

S-posti: eve@previser.fi

Ike Lilleorg

Direktor, juhatuse liige

(hinnapakkumised)

ike@jussike.eu

+358 405 455 381

Marek Salukivi

Projektijuht, juhatuse liige

marek@jussike.eu

+358 451 436 656

Elina Luhasaar

Eelarvestaja

elina@jussike.eu

+358 405 455 381

Maigi Lilleorg

Sekretär

maigi@jussike.eu

+372 56 494 376

Üldine

info@jussike.eu

+358 405 455 381