AKUSTILISED SEINAD

Et saavutada täiuslikku mürasummutust, võite paigaldada ripplagedele lisaks ka Rockfoni täiendavad akustilised seinapaneelid.

 

 

Rockfon® Blanka™ Activity Wall Absorber ja Rockfon Color-all® wall absorbers

Rockfon Activity seinapaneelid on disainitud klassiruumidesse ja avatud planeeringuga kohtadesse, kus kõneleja kõne läbipaistvus on ülioluline, kuid samas on taustamüra väga suur.

Rockfon Activity mittesuunalisi plaadid on lihtsad ja kiiresti paigaldatavad, samas 40mm paksused kivivilla plaadid tagavad esmaklassilise heli neelduvuse.

Tugevam pinnaviimistlus tagab vastupidavuse mustuse ja igapäevase kulumise vastu, pikendades seeläbi toote                                                                                    eluiga.

 

Rockfon® VertiQ® wall absorbers löögikindlad seinapaneelid.

Kivivillast akustilised seinapaneelid kuuluvad A kategooria helineelduvus klassi. VertiQ seinapaneelid on löögikindlad, mis tõttu sobivad need spordirajatistesse, klassiruumidesse, koolide koridoridesse jne.

VertiQ sarjas on valikus neli värvitooni: valge, helehall, hall ja must. Plaadi esimene külg on kaetud masinkootud tugeva kangaga ja tagumine külg on kaetud fliisiga, servad on viimistletud tolmukindlaks.

VertiQ sarja plaate on võimalik kasutada ka klassiruumis- või koridorides Infotahvlitena, kuna plaadi esimene külg on kaetud masinkootud tugeva kangaga, siis nööpnõelad ei tekita paneelile kahju. Seega on VertiQ seinapaneelidega võimalik saada 2in1 (parandada ruumi akustikat ja riputada                                                                                                                  üles infovoldikuid).

Galerii

Rockfon® Samson™ wall absorbers löögikindlad seinapaneelid

On eriti suure löögitaluvusega A kategooria akustiline seinaplaat, mis on välja töötatud suure löögiriskiga kohtadesse, nagu näiteks spordirajatised, koolivõimlad jmt. Samson akustilised plaadid on kaetud eriti tugeva masinkootud kangaga, mida on testitud vastavalt standardile NF P 08-301.

 

Galerii